Text Size
Понеділок, серпня 08, 2022

Ефективна комунікація зі споживачами електропостачання – одна з головних наших місій. Ми переконані, що укладаючи договір чітко, послідовно та зрозуміло – ми уникаємо великої кількості спорів та непорозумінь. Нами було розроблено стандартизований проект договору, але ми готові його доповнювати та змінювати, враховуючи побажання наших клієнтів. Але, у випадку, якщо уникнення спору неможливе, ми спробуємо його вирішити шляхом переговорів, докладаючи максимальних зусиль.

Якщо після переговорів згода не буде, наші споживачі мають право подати заяву до Національної комісії для вирішення даного спору, яка є відповідальної зі сторони держави за регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг,згідно до ст. 21 Закону «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг». Інший варіант – передати справу до суду, згідно діючого українського законодавства. Є запитання до наших працівників? Бажаєте відправити скаргу, пропозицію, претензію? Можливо ви маєте інформацію щодо загрози енергобезпеці? Чекаємо вашого дзвінка за номерами:


+38044 2299664
+38098 0012233
+38095 2802201

Або вашого листа на електронну адресу:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Також ви можете відправити лист за адресою:

03150, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЧЕРВОНОАРМІЙСЬКА, будинок 55

Ви маєте можливість подати скаргу/пропозицію/звернення такими способами:

– письмово під час особистого прийому у одного з керівників підприємства;

– письмово, подаючи заяву через пошту на адресу нашого підприємства;

– електронна.

Вимоги до подання заяв клієнтів:

– необхідно вказати повне найменування клієнта згідно з установчими документами, діючу юридичну адресу, місцезнаходження об’єкта, що користується послугами електропостачання;

– необхідно викласти основну суть вказаного заяви чи скарги, пропозиції та ін.;

- звернення клієнта, яке подано у письмовій формі, має бути підписане заявником, вказуючи дату написання. До звернення клієнт має подати рішення, у формі оригіналу чи копії, які вже раніше були прийняті за його заявою раніше, а також документи, які можуть бути потрібні для розгляду даної заяви, після розгляду дані документи повернуться клієнтові. Якщо заява подавалась електронно, необхідно вказати діючу адресу електронної пошти, на яку споживач отримає відповідь. У відсутності даної адреси, споживач повинен вказати інші способи зв’язатися з ним. При використання електронного способу подачі заяви, електронний цифровий підпис не вимагається.

Протягом одного робочого дня споживач повинен отримати попередню відповідь, якщо він вказав адресу електронної пошти або номер телефону.

Заяви клієнтів щодо загрози електробезпеки розглядатимуться  по суті у терміни, які прописані  українським законодавством, відповідно до суті питань.

Послідовність подання повідомлень щодо загрози електробезпеки клієнтів

Дана послідовність визначатиме процедуру подання інформації щодо загрози електробезпеки клієнтів і створений для швидкої реакції і визначення розташування випадків, які можуть бути загрозою електронебезпеці електробезпеці людей, тварин або можуть бути причиною збоїв у системній роботі обладнання чи аварій на підприємстві.

І.  Послідовність дій працівників та свідків небезпечних подій , які є загрозами для електронебезпеки:

Негайно подати інформацію!

Кому надсилати інформацію?

Працівники подають інформацію безпосередньому керівництву або уповноваженій людині компанії.

Споживачі подають інформацію безпосередньо у споживчий центр обслуговування нашого підприємства.

Послідовність дій:

 У разі настання подій, які являються загрозою електробезпеці підприємства та споживачів, тварин або можуть бути причиною збоїв у системній роботі обладнання або аварій на підприємстві. Першочергово потрібно самому триматись на безпечній відстані від епіцентру події (якщо відбулося замикання на землю чи впало дерево на проводи безпечною відстанню є більше 8 метрів), далі необхідно оголосити всім оточуючим про небезпеку, потрібно спостерігати за тим, щоб люди та тварини не наближувалися до центру небезпечних подій. Далі необхідно повідомити про випадок безпосереднього керівника або уповноважену людину компанії, а споживачам необхідно передати всю відому інформацію до споживчого центру обслуговування ТОВ «ЛН ТЕХНО за номерамм: 

+38044 2299664
+38098 0012233
+38095 2802201

ІІ. Дії керівництва та  інших уповноважених людей компанії у випадку одержання інформації  щодо загрози енергонебезпеці: аварії чи нещасного випадку:

Негайно подати інформацію!

Кому надсилати інформацію?

 У випадку пожежі:

Повідомляємо цивільний відділ захисту, пожежної безпеки, мобілізаційної роботи, а також диспетчера РЕМ, ОДС, і обов’язково  наш центр споживчого обслуговування ТОВ «ЛН ТЕХНО» за номерами: 

+38044 2299664
+38098 0012233
+38095 2802201

Послідовність дій: Керівництво, яке є на робочих місцях, оцінює ситуацію та приблизно визначає наслідки від даної події, яка є дійсною небезпекою для безперебійного енергопостачання. Далі вони повинні організувати надання першої медичної допомоги, якщо вона є потрібною, а також обрати та озвучити заходи по не допуску аналогічних випадків.